Hirek

5. Organikus Pedagógiai Találkozó a szegedi Gál Ferenc Egyetemen

2026. május 9-én a szegedi Gál Ferenc Egyetemen került megszervezésre az 5. Organikus Pedagógiai Találkozó. A konferencia előadói különböző életútjaikon és szakterületeiken keresztül mutatták azt be, hogy az organikus szemlélet miképpen tud a mindennapi élet és a nevelés legfőbb megtartó erejévé válni.
Az esemény résztvevőit egyetemünk rektora, Prof. Dr. Dux László köszöntötte, a találkozó egyik legfőbb előadója pedig Uzsalyné Dr. Pécsi Rita PhD, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola főiskolai tanára, neveléskutatója volt.

Az eseményről bővebben itt lehet olvasni, a találkozóról megosztott fotókat Vikor Csaba készítette.

További hírek
Cimkék