Gazdasági kar
A 47. Tour de Hongrie – Magyar Kerékpáros Körverseny békéscsabai szakaszán való aktív részvételért emléklapot vehetett át Dr. Árpási Zoltán dékán és Simonfi Gábor, a kerékpáros installáció koordinátora.
Köszönjük Szarvas Péter polgármester úr május 29-én, a Városháza dísztermében elhangzott elismerő szavait és a lehetőséget, hogy a békéscsabai intézmények és egyesületek között mi is hozzájárulhattunk ehhez a rangos sporteseményhez.
Büszkék vagyunk arra, hogy részesei lehettünk egy ilyen közösségépítő és városunkat népszerűsítő rendezvénynek!